Máte otázky?

Radi Vám odpovieme
Váš e-mail:

Vaša otázka

 
 

Sme registrovaní Puncovým úradom Slovenskej republiky.


Vítame Vás v predajni kvalitných strieborných šperkov. Naša spoločnosť navrhuje a vyrába šperky zo striebra 925/1000 a Swarovski krištáľov. Naše šperky vynikajú originalitou, eleganciou a kvalitným spracovaním. Radi Vám vyhovieme pri úpravách šperkov - zmene farieb, dĺžok, alebo dotvorení náramku, či náušníc do súpravy. Taktiež máte možnosť objednať si šperk podľa vlastného návrhu, alebo Vám ho navrhneme a vyrobíme ku konkrétnym šatám.

Strieborné šperky sú ideálny darček k meninám, narodeninám, alebo iným sviatkom. V našej ponuke nájdete strieborné šperky ako náušnice, náramky, kabbalah náramky, náhrdelníky, prstene, retiazky, prívesky, s použitím SW krištáľov a zirkónov, ale aj šperkovice a krabičky na šperky. 

Darčeky ako strieborné prstene, strieborné retiazky, či strieborné náušnice neodmietne žiadna žena. Striebro je ušľachtilý kov používaný od staroveku a je ideálny na výrobu šperkov.

Krištáľ Swarovski sa preslávil po celom svete prvotriednym výbrusom, širokou škálou tvarov, farieb a oslňujúcim leskom. Firmu Swarovski založil v roku 1895 Daniel Swarovski a začal vyrábať opticky dokonalý krištáľ, ktorého výroba je dodnes firemným tajomstvom. Spoločnosť Swarovski v roku 1956 uviedla na trh krištáľ Aurora Berealis, ktorého dúhový efekt bol dosiahnutý zvláštnou povrchovou úpravou. Takto spracované krištáli vynikajú nádhernou hrou farieb a ponúkame Vám ich aj v našom e-shope. Dnes má spoločnosť Swarovski viac než 100-ročnú tradíciu a krištáľ, ktorý vyrába je celosvetovým symbolom kvality. Striebro a kryštáľ Swarovski tvoria dokonalú krásu a harmóniu. Veríme, že Vás naše výrobky oslovia, dodajú poslednú bodku Vašej kráse a dajú vyniknúť Vašej osobnosti.